2123

A Föld már nem létezik. Az emberek most egy Benope nevű bolygót akarnak elvenni az őslakóktól, a Kriptidektől.
Készen vagy arra, hogy megmentsd a bolygót, vagy hogy elfoglald az emberiségnek?
Döntsd el, s harcolj!

PortálPortál  HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share | .

Nico Walker

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Nico Walker
Abyssion
Abyssion

Hozzászólások száma : 5
Hírnév : 0
Regisztrált : 2013. Oct. 28.

Karakterlap
Szint: 1
EXP:
60/500  (60/500)
Elem/Kaszt: Bérgyilkos

TémanyitásTárgy: Nico Walker   Hétf. 28 Okt. 2013, 06:40

Név: Nico Walker
Származás: Japán
Nem: Férfi
Kaszt: Bérgyilkos
Frakció: Abysion
Kor: 18

Kinézet: Barna szem, haj. Földszerű réteg borítja testét, amely már szinte teljesen hozzátartozik Nicohoz. A Nivanium hatására jött létre e réteg, mely szinte teljesen földdé változtatni a fiú bőrrétegeit.

Jellem: Nyugodt, nem kapkodó, kicsit makacs. Szereti befejezni a megkezdett dolgokat, és soha nem adja fel, csak ha tényleg nincs semmi esély a győzelemre, de ha teheti, még akkor is folytatja az ellenállást. Megbízható barát, aki mindig segít, hogyha bajba lenne valaki.

Képességek
Földkéreg (passzív)
A földön rajta elvégzett emberkísérleteket követően a Nivanium káros hatásai kiszárították Nico bőrét, majd földkéregszerű anyaggá változott. Ez az anyag állandóan erősödik, ahogy Nico fejlődik, és szintx2 Páncélpontot kap magának, vagyis értelem szerűen 1. szinten 2-vel indul. Hátránya, hogy míg ez a + rajta van a karakteren, addig felezett kitartása van.

Előtörténet

Nos.. hol is kezdjem.. Legyen az eleje:
Életem nyugodt körülmények között kezdődött, és felkavaró élményként folytatódott. Szüleim mindig is szegények, földönfutók voltak, amely azt hozta maga után, hogy nem tudtak nevelni. Hamarosan (vonakodva bár) nevelőintézetbe raktak. Azonban, hogy látszódjék milyen kegyetlen a sors, ez az intézet a Silas nevű ember vezetése alatt állt. Az itteni gyerekeken végzett emberkísérleteket, amelyekről nem tudott senki más csak mi, és mivel sohasem léphettünk ki azon az ajtón, amelyiken behoztak minket, senki sem tudhatott az itt történtekről. Itt cseperedtem fel, és hagynom kellett, hogy megmérgezzék testemet a Nivanium hatásával. Közel 120 gyerek volt bent, amikor én jöttem, de mostanra már csak alig egytucatnyian maradt, köztük én, kinek teste eltorzult szörnyé változott. Silas úgy határozott én nekem is utaznom kell az új bolygóra. Gólemszerű testem állítólag nagy hasznára válhat, de én ezt nem tudtam mire vélni. A hajóút? Hosszú volt, és nagyon.. fárasztó. Ez volt a legjobb szó azon, amit átéltem. Silas kiképezte a fontosabbaknak vélt személyeket. Jómagam bérgyilkosi kiképzést kaptam, amely talán azért, mert ruha nélkül is könnyen összetéveszthető vagyok egy földkupaccal... Hamarosan végül megérkeztünk az új bolygóra, melynek neve.. Benope. Gyönyörű neve van a bolygó, nekem legalábbis tetszik. Azonban a bolygó lakot volt, mint azt kiderült. Magukat Kriptideknek nevező értelmes lények voltak azok, és Silas parancsára meg kellett ölnünk őket, mert azt állította, hogy veszélyt jelentenek az emberekre, és az a legfőbb céljuk, hogy ezt az egész galaxist elfoglalják. Azonban ahogy a mondás tatja, nem eszik olyan forrón a kását. Azért választottak ki, hogy beépüljek a Kriptidek közé, hála kinézetemnek, majd mikor nem figyelnek elvágjam a torkukat. Hát igen. Nem is lett volna baj, ha nem sérültem volna meg. Azonban a sors úgy tűnik nagy dolgokat vár el tőlem. Egy gyógyító sárkányasszony jelent meg szinte a semmiből, és ellátta sebeimet. Máig emlékszem, hogy milyen gyengéd volt, mintha egyetlen rossz mozdulatával összeroppanthatna.. bár biztosan így is volt, de azért maradjunk a minthánál. Ez volt az a tett, mely megváltoztatta a nézőpontomat, és hamarosan megtudtam ugyanattól a sárkányasszonytól, hogy mire készül ismét Silas. Hogy tökre tegye ezt a bolygót is. Nos hosszú beszédeket követően társakat toboroztam, akikkel átálltunk Abysion népéhez, hogy segítsük őket, és örökre végezhessünk Silas rémuralmával. Sajnos azonban ez azt követelte, hogy saját fajtám ellen vonuljak, és aki eddig a barátom volt a hajón, most ellenségemmé lett. A tény azonban tény. Segítik Silas tervét, így ők is olyannyira árulók, mint gazdájuk. Fegyvereimet, már nagyjából jól tudtam használni, ám bőröm még ennyi idő után is kissé zavart, és mozgásom miatta lassult. Bár a harcok közben jó párszor megvédt, mégis többször fáraszt ki, mint ahányszor segíti harcomat. Azonban mindez mit sem számít, ha a célom az, hogy békét hozzak a Kriptidek és az Emberek között. Hamarosan jó barátságba kerültem több kriptiddel, akik előbb kedveltek meg engem, mint normális bőrű társaimat. Hát úgy tűnik tényleg nagy dolgokra születtem, és eljön még az idő, hogy meglássam e bolygó Isteneit, és segítve őket felvirágoztassam e népet, majd ha ezzel kés vagyok nyugodt szívvel merüljek bele az örök álom hullámaiba.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Napkelte
Isten
Isten

Hozzászólások száma : 328
Hírnév : 2
Regisztrált : 2013. Jun. 04.
Kor : 26

Karakterlap
Szint: ???
EXP:
0/0  (0/0)
Elem/Kaszt: Fény

TémanyitásTárgy: Re: Nico Walker   Hétf. 28 Okt. 2013, 15:13

Nico Walker!

Találtam ugyan egy helyesírási hibát, de 1 még nem vészes, így ezennel ELFOGADOM! De megjegyzem, hogy nem kitartás van, hanem Állóképesség, tessék javítani!

Első pont, hogy pontozd karakteredet. Minden Karakter 10 pontot kap, a a random.org által készített egyedi statalapra, ami a te esetedben:

Élet: 1
Erő/Célzás: 1
Kezelés: 1
Állóképesség: 2
Gyorsaság:: 2
Spec. Képesség: 3

Ne csüggedj, ha nem olyan, amit te szerettél, hiszen minden szintlépésnél kapsz 5 pontot.

Ezen kívül kapsz kezdő felszerelést is:
2x Kezdő Katar/Lézertőr (2x0.5 Erő)
1x Kezdő Páncélzat (+2 Páncél)

Kezdő vagyonod pedig 70 Kredit.

Itt megcsinálhatod az adatlapodat.

Vendégek ide tehetik az oldaluk bannerét, cserében tegyék ki az ő oldalukra a miénket.

Színkód: #CC9933

A hozzászólást Napkelte összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 18 Nov. 2013, 15:52-kor.
Felhasználó profiljának megtekintése http://mystery-world.hungarianforum.net
Lánghullám
Isten
Isten

Hozzászólások száma : 34
Hírnév : 0
Regisztrált : 2013. Jun. 29.

Karakterlap
Szint: ???
EXP:
0/0  (0/0)
Elem/Kaszt: Tűz

TémanyitásTárgy: Re: Nico Walker   Csüt. 07 Nov. 2013, 08:22

Annyit azért hozzátennék, hogy amikor az emberek elindultak az űrhajóikkal, még Silas se tudta, hogy hová mennek éppen. Benope-t véletlen árán fedezték fel.

Istenek vagyunk! Az a dolgunk, hogy példát mutassunk és népünket megvédjük mindazoktól, akik ártanak! És amely emberek és árulók bántalmazzák vagy gyilkolják a népem, szenvedjék meg ugyanazt a sorsot... ÉGJENEK EL A TŰZ HARAGJÁBAN!!
Felhasználó profiljának megtekintése

Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Nico Walker   

Nico Walker

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal