2123

A Föld már nem létezik. Az emberek most egy Benope nevű bolygót akarnak elvenni az őslakóktól, a Kriptidektől.
Készen vagy arra, hogy megmentsd a bolygót, vagy hogy elfoglald az emberiségnek?
Döntsd el, s harcolj!

PortálPortál  HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share | .

Yoshida Haru

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Yoshida Haru
Abyssion
Abyssion

Hozzászólások száma : 29
Hírnév : 0
Regisztrált : 2013. Nov. 23.

Karakterlap
Szint: 1
EXP:
300/500  (300/500)
Elem/Kaszt: Medikus

TémanyitásTárgy: Yoshida Haru   Szomb. 23 Nov. 2013, 22:09

Név: Yoshida Haru
Származási hely: Japán
Nem: Nő
Kaszt: Medikus
Frakció: Abyssion
Kor: 22

Kinézet: Hosszú fekete haj, ébenfekete szempár, és makulátlan hófehér bőr. Vékony testalkat, és aprócska test. Ruházata hófehér, illetve világos lila színben pompázik. Arca többnyire barátságos.

Jellem:
Végtelenül kedves, és megbízható. Könnyen megtanulja azokat a dolgokat amik érdeklik, imádja a természetet. Gyermekkorában kertész szeretett volna lenni, sokat tud a növényekről. Különösen kíváncsi, ha új dolgokról van szó, szereti alaposan szemügyre venni a számára érdekes dolgokat. Úgy érzi az ő hibája is a föld pusztulása, amiért hagyta, hogy elvégezzék rajta is a kísérleteket, amivel hozzájárult az új érc felhasználásának fejlesztéséhez. Rendkívül figyelmes, nem szeret lábatlankodni, viszont kötelességének érzi, hogy másoknak segítsen.

Képesség:
Képes egy különleges védőpajzsot idézni, ami semlegesít minden támadást. Az idézett pajzzsal megvédhet legfeljebb két másik játékost önmagán kívül. A páncél egy körig marad fenn, addig ő nem támadhat. A lehűlési ideje két kör.

Előtörténet:
- Anyu, Anyu nézd! Máris virágoznak a rózsák!
- Te tényleg nagyon szereted a virágokat igaz Haru? Mit szólnál hozzá, ha ezt az egész kertet mi ápolnánk? Csak mi ketten. - ezen szavak kimondása után, csak barátságosan rám mosolygott, és végigsimította a kezét a fejemen, mint ahogy azt mindig is tette. Olyan boldogok voltunk, de sajnos ezek csak üres szavak voltak. Nem volt mögötte semmi, csak azt akarta, hogy boldog legyek. De természetesen erről ők nem tehettek, mint minden embernek nekik is áldozatokat kellett hozniuk. Egy aprócska faluban nőttem fel, Japánban, a földön. A szüleim voltak a falú egyetlen orvosai. Soha sem haragudtam érte, amiért nem volt rám idejük. Korán megtanultam önmagamról gondoskodni, az iskola mellett pedig egyetlen hobbimnak a kertészkedésnek éltem. Gyönyörű szép vörös rózsákat neveltem. Amikor a kertben dolgoztam, úgy éreztem soha sem érnek véget ezek a boldog és gondtalan napok. De azután valami megváltozott. Az iskolánk nem volt túlságosan nagy, ritka volt, ha egy osztály létszáma meghaladta a tíz főt, és több korcsoportból álltak össze.
- Elnézést! Te vagy Yoshida-san? - szólított meg egy mosolygós öreg úr. Korábban soha sem találkoztam vele, az öltözékéből pedig rögtön ki lehetett következtetni, hogy nem helybéli. Akkor még csak nem is sejtettem mibe keveredtem bele. Azt állította, hogy kiválasztottak, egy különleges kutatása, és a szüleim aláírták a szükséges iratokat, ezért Tokyo-ba költözök. Meglepő módon, a buszon jó néhány iskola társamat is felismertem. Mindannyian izgatottan vártuk, hogy mégis milyen lesz az új életünk. Egy többszörösen zárt épületbe vittek minket. Mindenkinek személyre szabott szobája volt, egy íróasztallal és tömérdek könyvvel. Nap mint nap részt kellett vennünk külön foglalkozásokon, megtanítottak mindenkit lőfegyvert használni, és különösen odafigyeltek a kondíciónkra is. Fél év telt el, de alig páran maradtunk. Ha a többiek felől érdeklődtünk, a felügyelők csupán annyit mondtak, hogy nem feleltek meg eléggé az elvárásoknak ezért elküldték őket. Azonban hamarosan szembesülnöm kellett a dologgal, mekkora egy hazugság volt ez az egész. Végül én is sorra kerültem, és megkezdték a kísérleteket. Az új anyag, egy bizonyos Nivanium, hatását vizsgálták a szervezetre. Több mint harminc emberen végezték el ugyanazokat a műtéteket, injekciózták be ugyanazokat az anyagokat, és a testre kimutatott hatásáról készítettek statisztikát. A csoport háromnegyedére azonnali halál várt, a szervezetük túl gyenge volt, hogy be tudja fogadni az idegen anyagot. A maradékra pedig különféle módon hatott az anyag. Azonban, a kísérlet egyvalakin teljesen másként hatott mint a többieken. A külsőm semmiben sem változott meg, nem történtek elváltozások. A későbbi kísérletek kimutatták, hogy a szervezetem valami oknál fogva átalakítja az anyag összetételét, és azt elraktározza. Talán ez lehetett az oka, annak, hogy kiképeztek. Az emberek új vezetője személyesen választott ki, a képességek, és teljesítményem miatt. Rögvest a kísérletek befejezése után kezdtem komolyabban foglalkozni a Medikusi tanulmányaimmal, amik idővel egészen jól haladtak. Végre egy munka amivel biztosan nem fog vér tapadni a kezeimhez, életeket menthetek, és segíthetek másoknak. A korában gyönyörű anyabolygónk pusztulása után az űrhajón töltött évek, teljesen megváltoztattak, elvették az élni akarásom, legyengítettek, megutáltatták velem a technológiát. Az ott töltött idejének nagyjában, kutatásokat folytatott, próbált valamilyen anyagot kifejleszteni amivel sikerülne teljesen elpusztítani a gyilkos ércet, azonban kudarcba fulladt mind. Egyáltalán nem szeretem a bezártságot, olyan mintha egy dobozba lennénk zárva, az örökkévalóságig. Soha nem gondoltam volna, hogy valaha ismét puha élő talajon érezhetem magam. Igazi felüdülés volt amikor valami csoda folytán egy távoli bolygón kötöttünk ki. Amerre csak a szem ellát növények, mindenhol fák, virágok, hegyek, a szellő simogat, és hófehér felhők borítják az eget. Gyönyörű volt. Egy hely ahol élhetünk, egy új otthon, egy új haza. De nem sokáig élvezhettük, ugyanis az emberiség új vezetője, Silas elkezdte termelni a földet elpusztító ércet itt is, ami rohamosan szívta el a föld életerejét. Elsők között léptem fel ellene, azonban a szavakkal semmit sem értem el. A bolygón hamarosan megjelentek az itt lakók, a kriptidek, néhányuk barátságosan, szövetkezni próbált Silassal, egy részük pedig inkább ellenségesen lépett fel a megjelenésünkkel. Majd a csatlakozókkal töltött közös idő alatt, ismertem meg rövidesen a kultúrájukat, és szokásaikat. Ismételten a bolygó őslakói, vagyis feltehetőleg az őslakóktól, hallottam először az ellenállókról. Eleinte nem értettem, miért is ellenkeznek, végtére is mi csak egy új haza után kutattunk, amit végre megtaláltunk, de ez sajnos nem volt igaz. Silas romba akarta dönteni ezt a gyönyörű bolygót, és a rajta lévő teremtményeket legyilkolni. A hír teljesen sokkolt, bűnösnek éreztem maga amiatt, hogy ilyesmibe keveredtem, nem értettem hogy lenne bárki is képes ilyet tenni ezekkel a gyönyörű lényekkel, a sok fel nem fedezett fajjal. Mivel már nem tehettem semmit, kudarcot vallottam, ezért összeszedtem a meglévő felszerelésem, és személyes tárgyaim és elindultam felkeresni az Abyssioniak vezetőjét, hogy felajánljam neki az erőmet. Silast mindenképp meg kell állítani. Az emberiségért, a kriptidekért, egy jövőért amiben élet van.

A hozzászólást Yoshida Haru összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. 23 Nov. 2013, 23:24-kor.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Napkelte
Isten
Isten

Hozzászólások száma : 328
Hírnév : 2
Regisztrált : 2013. Jun. 04.
Kor : 27

Karakterlap
Szint: ???
EXP:
0/0  (0/0)
Elem/Kaszt: Fény

TémanyitásTárgy: Re: Yoshida Haru   Szomb. 23 Nov. 2013, 22:33

Kedves Yoshida Haru!

A mennyiség megfelelt, viszont kihagytál pár pontot:

"3. Melyik kasztot választotta, és miért.

4. Az Űrhajón lévő élete, mielőtt megérkezett az Benope-ra. (vagyis részletesebben picit)

5. Hogyan találkozott először Kriptiddel, és honnan tudta meg, hogy micsoda.

6. Hogyan reagált arra, amikor megtudta, mi Silas terve a bolygóval (El akarja foglalni, és megölni az összes Kriptidet, semmitől sem riadva vissza)."

Addig nem fogadom el, amíg ki nem javítod ezeket (holnap is nyugodtan ráérsz)

Vendégek ide tehetik az oldaluk bannerét, cserében tegyék ki az ő oldalukra a miénket.

Színkód: #CC9933
Felhasználó profiljának megtekintése http://mystery-world.hungarianforum.net
Yoshida Haru
Abyssion
Abyssion

Hozzászólások száma : 29
Hírnév : 0
Regisztrált : 2013. Nov. 23.

Karakterlap
Szint: 1
EXP:
300/500  (300/500)
Elem/Kaszt: Medikus

TémanyitásTárgy: Re: Yoshida Haru   Szomb. 23 Nov. 2013, 23:27

Kibővítettem, remélem most már rendben van. Köszönöm, hogy ilyen gyorsan átnézted Smile 

Felhasználó profiljának megtekintése
Napkelte
Isten
Isten

Hozzászólások száma : 328
Hírnév : 2
Regisztrált : 2013. Jun. 04.
Kor : 27

Karakterlap
Szint: ???
EXP:
0/0  (0/0)
Elem/Kaszt: Fény

TémanyitásTárgy: Re: Yoshida Haru   Vas. 24 Nov. 2013, 09:17

Kedves Yoshida Haru!

Már minden stimmel, ezennel ELFOGADOM! De javaslom, hogy a képességed lehűlési ideje inkább 3 kör legyen.

Első pont, hogy pontozd karakteredet. Minden Karakter 10 pontot kap, amit az alap statra oszthat. A medikus-é:

Élet: 1
Erő: 0 (Ez adja a sebzésedet)
Célzás: 0
Kezelés: 1
Állóképesség: 0
Gyorsaság: 0
Spec. Képesség: 2

Ha egy kis segítség kell, hogy melyik stat mire való, akkor ide kattints.

Ezen kívül kapsz kezdő felszerelést is:
1x Kezdő Lézerszike (+1 Élet)
1x Kezdő Páncélzat (+2 Páncél)

Kezdő vagyonod pedig 70 Kredit.

Itt megcsinálhatod az adatlapodat.

Vendégek ide tehetik az oldaluk bannerét, cserében tegyék ki az ő oldalukra a miénket.

Színkód: #CC9933
Felhasználó profiljának megtekintése http://mystery-world.hungarianforum.net

Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Yoshida Haru   

Yoshida Haru

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» A két cuki kislány, Haru és Saya