2123

A Föld már nem létezik. Az emberek most egy Benope nevű bolygót akarnak elvenni az őslakóktól, a Kriptidektől.
Készen vagy arra, hogy megmentsd a bolygót, vagy hogy elfoglald az emberiségnek?
Döntsd el, s harcolj!

PortálPortál  HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share | .

Bronzpikkely

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Bronzpikkely
Vexonus
Vexonus

Hozzászólások száma : 28
Hírnév : 0
Regisztrált : 2013. Nov. 30.
Kor : 26

Karakterlap
Szint: 1
EXP:
110/500  (110/500)
Elem/Kaszt: Sötét

TémanyitásTárgy: Bronzpikkely   Kedd 03 Dec. 2013, 17:14

Képesség módosítás:

Előző verzió:
Fantomfájdalom:
Szemei ekkor vérvörösen felizzanak, s legalább 10 szint/1 ellenfélnél (játékosok esetében csak 1) akkora fájdalom keletkezik minden ok nélkül, hogy azok 2 körig nem bírnak megmozdulni a fájdalom okozta bénultságtól. Elitekre és Élőhalottakra nem hat természetesen, a bénultság elleni gyógyítókkal is lehet semlegesíteni képességét. A képesség hatásának elmúlása után 2 kört kell várni a következő használatig. A képesség erejét a családja elvesztéséből eredendő fájdalom táplálja.

Új verzió:
Fantomfájdalom:
Szemei ekkor vérvörösen felizzanak, s legalább 10 szint/1 ellenfélnél és játékosnál akkora fájdalom keletkezik minden ok nélkül, hogy azok 2 körig nem bírnak megmozdulni a fájdalom okozta bénultságtól. Elitekre és Élőhalottakra nem hat természetesen, a bénultság elleni gyógyítókkal is lehet semlegesíteni képességét. A képesség hatásának elmúlása után 2 kört kell várni a következő használatig. A képesség erejét a családja elvesztéséből eredendő fájdalom táplálja.

OK: Most jöttem rá, hogy nem lenne hasznos játékosok ellen nagy szinten, de mire át írtam volna, elfogadták az Előtörténetem. Minden Istentől elnézést kérek érte, remélhetőleg nem fordul elő többször.

Miért számítson mások élete annak, akitől a korrupció elvette a szeretteit?
Szín: #FF3300 (én)
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Lánghullám
Isten
Isten

Hozzászólások száma : 34
Hírnév : 0
Regisztrált : 2013. Jun. 29.

Karakterlap
Szint: ???
EXP:
0/0  (0/0)
Elem/Kaszt: Tűz

TémanyitásTárgy: Re: Bronzpikkely   Szer. 04 Dec. 2013, 12:22

Elfogadom

Istenek vagyunk! Az a dolgunk, hogy példát mutassunk és népünket megvédjük mindazoktól, akik ártanak! És amely emberek és árulók bántalmazzák vagy gyilkolják a népem, szenvedjék meg ugyanazt a sorsot... ÉGJENEK EL A TŰZ HARAGJÁBAN!!
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Bronzpikkely

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal