2123

A Föld már nem létezik. Az emberek most egy Benope nevű bolygót akarnak elvenni az őslakóktól, a Kriptidektől.
Készen vagy arra, hogy megmentsd a bolygót, vagy hogy elfoglald az emberiségnek?
Döntsd el, s harcolj!

PortálPortál  HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share | .

Feketeözvegy [Mesemondó]

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Feketeözvegy
Mesemondó
Mesemondó

Hozzászólások száma : 12
Hírnév : 0
Regisztrált : 2013. Dec. 21.

Karakterlap
Szint: ???
EXP:
0/0  (0/0)
Elem/Kaszt: Sötét

TémanyitásTárgy: Feketeözvegy [Mesemondó]   Szomb. 21 Dec. 2013, 21:18

Történet: Userileg: Hüm.. mit is mondhatnék? Elvállaltam, mert szükség van erre is. Elvállaltam, mert úgy gondoltam, kipróbálom magam. Aztán hogy sikeres leszek-e? Azt majd meglátjuk.. Mindenesetre mindent bele adok, hogy rendes mesélést kapjatok.:3 (Már ha megkapom ezt a pozíciót...)

Karakterileg: Én csak egy egyszerű, magányos özvegy vagyok. Picike, gyenge, és elkeseredett. Ám látok és hallok dolgokat. Tudok olyasmit, amit más nem, olyan titkok örzője vagyok, melyek talán a csata kimenetelét is eldönthetik. De ki vagyok én, hogy ilyesmibe beleavatkozzak? Úhysem hiszel nekem. Úgysem fogod elhinni, hogy egy ilyen aprócska, jelentéktelen lény ilyeneket tud. És épp ezért nem állok sehol, ám mégis mindenhol. Én ott búlyom a falban, földben, kő mögött és faág között. Ott vagyok télen, nyáron, nappal és sötétben, hidegben és homályban. Mögötted, előtted, alattad? Mindenhol.. Én vagyok a semmi és a minden, és a porszem a talpad alatt..

Kinézet: Hogy mit mutat a tükör, ha belenézek? Ki tudja, még sosem tettem meg. Senki sem látott, senki sem ismer, ám mégis mindenki. Mert én létezem, ezt mindenki tudja. De hogy hogyan is nézek ki, azt senki. És ez maradjon is így. Csak annyit mondhatok, porszem is lehetek a levegőben, kő is a hátad mögött, falevél is a bokorban, vagy maga a levegő, ami körülvesz téged. Ha este felriadván neszezést hallasz, nem tudhatod, nem-e én vagyok az.

Jellem: Nem ismer nagyon senki, és mégis mindenki tudja, milyen is vagyok. Titkolózó, magamnak való, sosem mutatom arcom, és soha nem közlök senkivel konkrét információkat. Szeretek hazudni, de ki nem? Te dolgod, mit is hiszel el nekem, és mit nem..

Milyen is a Mesélésem: Ha olyan napom van, lehet vicces, és feldobott. Ha olyanom van, kísérteties, horror, máskor meg egyszerű kaland. Ami biztos, hogy ha úgy látom, unjátok, feldobom valamivel. Nem kertelek, halál közelébe is kerülhettek.. esetleg meg is haltok? Máskor meg szivárványföldi utazásra invitálok mindenkit. Mert én ilyen vagyok. Csak változatosan. Ha a karakteremet is belemesélem a küldetésbe, akokor számítsatok homályos utalásokra, bármit kérdeztek, nem kaptok egyértelmű választ, és szinte semmit nem fogtok tudni róla. Ő nem lesz más, csak egy hang a sötétből, egy hang, mely mindent tud rólatok.

Amit szeretek: Szeretem, ha gyorsan pörögnek a dolgok a kezem alatt. Persze azt ki nem? Azt is kedvelem, ha egymással ismerkedtek, beszélgettek, alakuljanak ki kapcsolatok a meséléseim alatt. Amit még bírok, ha megbolondítjátok valamivel a küldetésem, keresztül húzzátok a számításaimat.

Nem szeretem: A káromkodást, trollkodást, és késést. Nem vagyok nagy igényű, de erre harapok.

A mesélő által vezetett küldetések listája: -
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Feketeözvegy [Mesemondó]

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Natasha Romanoff - Fekete özvegy /Foglalt/