2123

A Föld már nem létezik. Az emberek most egy Benope nevű bolygót akarnak elvenni az őslakóktól, a Kriptidektől.
Készen vagy arra, hogy megmentsd a bolygót, vagy hogy elfoglald az emberiségnek?
Döntsd el, s harcolj!

PortálPortál  HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share | .

Duncan O'Neil

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Duncan O'Neil
Vexonus
Vexonus

Hozzászólások száma : 44
Hírnév : 4
Regisztrált : 2013. Dec. 22.
Kor : 22

Karakterlap
Szint: 1
EXP:
250/500  (250/500)
Elem/Kaszt: Mesterlövész

TémanyitásTárgy: Duncan O'Neil   Vas. 22 Dec. 2013, 18:05

Név: Duncan O'Neil
Származás: Föld - Írország
Nem: Férfi
Frakció: Vexonus
Kaszt: Mesterlövész
Kor: 33

Szint: 1
Exp: 0/500
Pénz: 70 Kredit

Kinézet:
Terepen a volt ír egyenruhám egyik átmódosított, felderítő feladatokra sokkal jobban illő testpáncélzatot viselek, ami kis mennyiségben ellenáll a savnak, illetve a nyilaknak. Tűz ellen természetesen nem hatásos, igen gyorsan felmelegszik.
A testpáncélom nélkül nagyrészt terepmintás (fekete-fehér-szürke) nadrágot, hozzá pedig egy fekete acélbetétes bakancsot hordok, sötétszürke pólóval vagy pulóverrel a hidegebb napokon. Hajam színe fekete, szemem színe pedig sötétbarna, hangom a koromhoz mérten mély..

Jellem:
Csendes vagyok, nagyrészt szomorkás, mivel a múltra gondolok egyfolytában. Főként az egész családom kiirtása és mondhatni a "rabszolgasors" az, ami engem elszomorít és még a csokoládét is keserűvé teszi számomra. Másokkal szemben kedves vagyok, meghallgatom mások problémáit és ha kell, akkor segítek nekik. Magamról szeretek sokat mesélni, de a szomorúbb részeket inkább ki szoktam hagyni a meséből, utálom, hogy ha szóba hozzák előttem. A munkát amit végzek nem mondanám, hogy kedvelem, holott alig van benne feszültség, legalábbis a többi beosztáshoz viszonyítva.
Találkoztam már az "ellenséggel", de nem voltak vele jó tapasztalatim. Ehhez persze az is hozzátartozik, hogy előttem már felhergelték a lényeket, amik történetesen macskaszerű lények voltak. A szívem máig fáj, de amit kellett meg kellett tenni: Végezni kellett mindegyikkel.
Szabadidőmben karbantartom a testemet, illetve a múlton merengek és a bajtársaimmal osztom meg az aznapi tapasztalataimat.

Képességek:
Spoiler:

Felszerelés:
Spoiler:

Invertory:
Spoiler:

Küldetések:
Spoiler:

Küzdelmek:

Spoiler:

Ajándékok:
Spoiler: