2123

A Föld már nem létezik. Az emberek most egy Benope nevű bolygót akarnak elvenni az őslakóktól, a Kriptidektől.
Készen vagy arra, hogy megmentsd a bolygót, vagy hogy elfoglald az emberiségnek?
Döntsd el, s harcolj!

PortálPortál  HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share | .

Kristály

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Kristály

Hozzászólások száma : 1
Hírnév : 0
Regisztrált : 2014. Jan. 27.

TémanyitásTárgy: Kristály   Vas. 02 Feb. 2014, 21:19

Aranyerdő lakosságában élek és imádom. Más ismerőseim is vannak nem csak Elfek. Pl.: Törpök. Sajnos nem minden fajjal (ha nem sértek ezzel senkit.)
vagyunk jóban mivel egyesek gúnyolnak engem és a többi Elfet. Pedig az első három leginkább emberre hasonlító lények vagyunk az egész bolygón. Imádok itt élni viszont mindig is kilógtam a sorból mivel lobbanékony és türelmetlen voltam ezért nem túl sokra vittem tudásomat bármiben is. Egyszer történt, hogy kimentem a városba és egy boltból jöttem ki amikor is megpillantottam édesanyámat aki szomorú tekintettel néz reám és közeledik.
Nagyon örültem, hogy hazajött mert 2 hétig távol volt viszont ő nem, azt mondta:
-Bár ne jött volna haza, bár ne jött volna el ez a pillanat.
Jól éltünk mondhatni gazdagok voltunk viszont anya azt mondta ennek vége. Ekkor következett be:
- Miből fogunk megélni?
Édesapám itt hagyott minket egy nagy házzal amit fizetni kellett a semmiből. Azt mondta apa, hogy meglátogathatjuk viszont, ez számomra nem a főszempont volt. Mostanra már úgy állok a féléletemet elvált szülőkkel töltöttem. Majd valakinek ez a dolog előnyére vállt és elvitt engem. 5
évet töltöttem egy idegen helyen ami az Istenháta mögött volt, majd tudomásomra jutott, hogy ezt az EMBERt elvitték engem pedig természetesen
hazavittek és ez a trauma még ma is kísért. Úgy éreztem semmi értelme itt lennem , hát elmentem. Lopásból éltem és kint aludtam. Később hazavittek és magántanuló lettem. Egy pillanatra sem tehettem ki a lábamat a házból.
Kést semmi éles dolgot nem adtak a kezembe, keserű lett az életem mint ha egy szellem lettem volna egy zárdában. Háziállatom se lehetett az ablakot 1 hetente 1,5 percre nyithattam ki amin rácsok voltak. Idiótaság , ha nem akarta anyukám, hogy bármi bajom legyen vagy főleg, hogy ne kerüljek pokolra akkor miért úgy nevel, hogy úgy érezzem magam oda jutottam azért amit tettem?!. Eltűntek a barátaim. Azt hittem rosszabb úgy sem lehet majd, azt a hírt kaptam, hogy édesapám elhunyt. Majd feltettem magamnak a kérdést.
-Megéri itt lenni?
Akkor nekem már úgy is mindegy volt. Csináltam én már minden bajt. Úgy voltam vele: Ha most vége lenne fentre biztos, hogy nem jutottam volna.
Amíg gondolkodtam, merengtem ezeken megjött a magántanárom. Amikor elkezdtem tanulni hirtelen ideges lettem és nagyon fájt mindenem. Főleg a szívem sajgott. Később az orvos antidepresszánsokat írt fel. Ezt persze a tanár nem nézte túl jó szemmel mert, nem tudtunk haladni és az is segített az aggodalomban, hogy egy vagont szedtem be egy nap. Majd kórházba kerültem, elmondtam, hogy milyen rendszerességgel szedtem de az orvos azt mondta nincs köze ennek amiért ott feküdtem. Azt mondta, hogy ilyen betegséget még életükben nem láttak. Ez az idő 1 éve volt és azóta is kutatják, hogy mi is lehet ez valójában. Még mindig hetente kell vért venni tőlem és különösen nehéz dolguk van akik vizsgálnak mert nekünk más színű a vérünk mint a többi lénynek. Most 18 éves vagyok és az utolsó évem az iskolából hiányzik mert nem itthon töltöttem. Azóta is próbálom bepótolni az utolsó évet de így is alig vagyok itthon. Ezen hónapban kaptam egy munkát és a magam ura vagyok egy saját házban. Persze édes anyukámmal még mindig tartom a kapcsolatot.  
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Napkelte
Isten
Isten

Hozzászólások száma : 328
Hírnév : 2
Regisztrált : 2013. Jun. 04.
Kor : 26

Karakterlap
Szint: ???
EXP:
0/0  (0/0)
Elem/Kaszt: Fény

TémanyitásTárgy: Re: Kristály   Vas. 02 Feb. 2014, 21:46

Kedves Kristály!

Sajnálattal kell közölnöm, hogy el kell utasítsam az alábbi okokból:

- A sablon szerint kell megcsinálni az előtörténetet, hisz a fórumnak alaptörténete van, de nem úgy írtad, hanem csak arra figyeltél, hogy meglegyen az 500 szó.
- Csak a két említett faj és helyszín az, amiknek köze van az oldalhoz.
- Kriptideknél nincsen antidepresszáns, sem egyéb emberek által használt gyógyszer (sőt, 2113-ban semmilyen gyógyszer sincs már, mint ami 2013-ban volt!), hanem gyógyfüvek.
- a Kriptideknél nem olyan iskola és kórház van, mint ami a Földön volt.

Javítsd ki vagy írd át újra az egészet a sablon szerint, aztán ha kész vagy, szólj.

Vendégek ide tehetik az oldaluk bannerét, cserében tegyék ki az ő oldalukra a miénket.

Színkód: #CC9933
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://mystery-world.hungarianforum.net

Kristály

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» -= Shoton =-
» Second Life Kristálybolt
» Viccesnek szánt dolgok (viccek, vicces chat idézetek, vicces képek)
» Lélek-kristály Iroda