2123

A Föld már nem létezik. Az emberek most egy Benope nevű bolygót akarnak elvenni az őslakóktól, a Kriptidektől.
Készen vagy arra, hogy megmentsd a bolygót, vagy hogy elfoglald az emberiségnek?
Döntsd el, s harcolj!

PortálPortál  HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share | .

Silouéta

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Silouéta
Kívülálló
Kívülálló

Hozzászólások száma : 15
Hírnév : 0
Regisztrált : 2014. Feb. 04.

Karakterlap
Szint: 1
EXP:
160/500  (160/500)
Elem/Kaszt: Sötét

TémanyitásTárgy: Silouéta   Kedd 04 Feb. 2014, 17:37

//Multi karakter létrehozására az engedélyt megkaptam.//

Név: Silouéta
Nem: Nőstény
Kor: 666
Faj: Denevérmacska (Feral)

Elem: Sötét
Frakció: Kívülálló

Kinézet:
Bundája, szinte teljesen fekete, bizonyos részein barna, amolyan feketés-barnás, a szárnyán egy rész teljesen barna. Küllemre nem tért el fajtáraitól, egy teljesen átlagos Denevérmacskáról beszélhetünk (méretek egy párducéval egyezik meg). Szárnyai az átlagnál kissé nagyobbak, bár nem túlzott a méret különbség, még is ha az egyik fajtársa mellet áll észrevehető a különbség. Macskákra jellemző kecses és fenséges testalkata van és a testtartása se különb. Szeme színe zöldes-sárgás, alapszíne mint általában a macskáknak sárga, de a pupillájából kiindúlva zöld szín keveredik a sárgába.
//A leírásban írt arányok alapján nagyjából egy párduc méretével tudom elképzelni, de mivel párducok itt nem honosak, így zárójelbe írtam.//

Jellem:
Nappal csak egy lusta cicus, aki a magaslatokban szereti süttetni a hasát és szundikálni, éjjel viszont annál aktívabb, persze ha szükségét érzi a nappali aktivitásnak akkor nyűgösen, de ráveszi magát. Nincs különösebb álláspontja, nem is bízik meg senkiben se és nem is várja el, hogy bárki is megbízzon benne, persze ettől függetlenül kedveli a társaságot és, ha akar valamit akkor azt általában el is éri vagy ép megszerzi. Öntörvényű és makacs, nehezen tűri, ha irányítani akarják azt végképp nem tűri, ha az orrára kötik a hibáit, bár ilyenkor próbálna kitörni, de nem jó vita partner, így ilyenkor általában alul marad. Szereti a kényelmet és luxust, bár bármiért is megmozdulni már kevésbé, sokszor csak az éhség a makacssága és a húgáról való gondoskodás veszi rá a cselekvésre. Könnyen kijön másokkal, bár attól, hogy barátságos még mindig nem jelenti azt, hogy barátjának fogja tekinteni a személyt. Kevés bizalma ellenére igen csak jó csapat játékos. Hamar tud alkalmazkodni az adott helyzetekhez vagy ép azokhoz a személyekhez akikkel ép összekerül. Szeret incselkedni, kötözködni, persze a sértésig nem megy el, ismeri a határokat, már ha észreveszi a határt. A ragadozók általában kíváncsiak, ez alól ő sem kivétel, néha pont a kíváncsisága miatt kerül galibába

Képesség:

Lidércnyomás:
Ha elég erősen koncentrál akkor szemei izzani kezdenek és aki belenéz szembesül a legbelsőbb félelmével, bár ez úgymond csak egy illúzió. Szemei hipnotikus hatással bírnak arra aki ilyenkor belenéz és személytől függően megjelenik előtte a lelkének legmélyebb zugába eldugott félelme, így míg az ellenfél a félelmei ellen küzd, addig el tud menekülni vagy ép elrejtőzni a környéken, ilyenkor teljesen támadás képtelenné válik, mivel túlzót koncentráció szükséges az illúzió létrehozásához. Bár a trükk megszűnése után az ellenfél se lesz ereje tejében a gyorsasága és sebzése 5%-al gyengül. (Illúzió időtartama 1 kör, Mellékhatás (5%-os gyengülés) 1 kör, Lehűlési idő 4 kör)

Előtörténet:

A Zord-Hegyekben születtem, mármint később a húgom Aeráki is itt született a fajom Őslakhelyén, bár igaz csak egy részünk élt itt, mivel a fajunk ketté szakadt. Igaz ezekről csak meséket hallottam, mármint a régi időkről szóló történetekből tudtam meg a kettéválásunk okát, különösebben sose foglakottat egy kis kölyköt miért is foglakoztatna ilyesmi. Egész nyugalmas kölyök korom volt mármint az első fele, későbbiekben kitérek a zűrzavarra is, de kezdjük az elején. Nos a Cycron állttal vezetett törzsbe születtem, ahol egész gondtalanok voltak a napjaim, játszottam, ettem, vadászni tanultam, tehát minden olyasmi ami teljesen átlagos és hétköznapi, mármint köreinkben mások nevében nem beszélek sőt a másik oldalon álló fajtársaim nevében se, lehet náluk teljesen másképp mennek a dolgok. Tehát a hétköznapjaim és első éveim nyugodtan teltek el és a húgommal is jól kijöttem mind emellett sokat tanítottam és sokat játszottunk is együtt. Amit sose értettem, hogy miért is haragszunk ennyire az Istenekre, mármint én nem amolyan közömbös az állás pontom, nem is szeretem őket, de nem is utálom őket, bár tényleg dühítő ami múltban történ, de az már elmúl én már újkorban vagyok a jelennel kell foglakozni nem múlttal. Amiről még kevesebbet tudtam akkoriban, azok a képességeim voltak, bár nekem azt mondták, hogy sötét elemben születtem akkor még nem értettem mire jó is ez és mégis miért van, de időközben az erőm irányítását és kontrolálást is tanítani kezdték nekem, ami akkor számomra nem volt érdekes, sőt unalmas is volt a hosszas gyakorlás és a tanulás annak érdekében, hogy a későbbiekben megfelelően elboldoguljak majd az erőmmel. Ettől függetlenül megint eltelt jó néhány év bár a korom száma nőtt, még mindig csak egy zöldfülű ifjoncnak számítottam, bár igaz az ifjoncok már nem kölykök voltak, ha jól rémlik ebben az időben találkozhattam azokkal a furcsa létformákkal is akik felrúgva mindent, káoszt hoztak magukkal a kis világunkba, mármint nem volt kicsi, de nekem csak az kis rész volt fontos ahol éltem és amit ismertem. Nem is tudom, talán ép vadászni voltam el, amikor is eddig ismeretlen szagot éreztem és maguk a hangok is ismeretlenek voltak számomra, eléggé nagyok a füleim és tiszták is, így ha szimatom csalhat is a füleim biztos nem veszettnek félre, a környéken lévő hangok közül, szinte mindet hallottam már, de ilyesfélét még nem, bár igaz csak szimpla párbeszédet hallottam, de akkor se voltak ismerősek. Megkellet néznem még is kik, mik tévedhettek erre, így közelebb osontam és egy eddigi új látvány tárult elém ezek a lények teljesen szőrtelenek volt és még pikkelyeik sem volt, na jó vannak más hozzájuk hasonló kriptidek, de egyikük jellegzetes vonása sem volt meg ezekben az idegenekben. Tisztes távolból figyeltem és hallgattam azt a négy vagy öt lény beszélgetését, semmi különösebbről nem beszéltek, amolyan számukra hétköznapi dolgoknak tűntek, de akkor is furcsák voltak. Már-már tovább akartam lépni, mikor valami megütöttem a fülem valami háborúról beszéltek, fogalmam nem volt arról, hogy mi az, de nem hangzott jól a dolog sőt a régi történetekben mintha hallottam volna már ilyesmiről és nem igazán jó dolog. Olyan észrevétlenül akartam távozni, mint ahogy oda mentem, de nem sikerül túlságosan leblokkoltam az imént hallottaktól, így észre is vette, persze egyből futásnak eredtem, de utolértem, mármint valami furcsa dolgot dobtak rám ami megakadályozott a tovább haladásban, innentől már a hátra lévő perceim kezdtem számolni közben pedig csak hallgatni tudtam miről diskurálna ezek a kicsit sem barátságos lények.
-Ezt nézd haver, azért nem mindennap lát ilyet az ember!
-Bolond, innentől már csak ilyen ocsmány dögöket fogunk látni és irtani, ne legyél úgy odáig tőle.
Kétségbe esetten próbáltam szabadulni a furcsa dolog fogságából az „irtani” szó hallatán, tehát megakarnak ölni, de miért nem csináltam semmit se. ~Talán itt a vég? Nem adhatom fel, erről szólnom kell a többieknek is! Bár, ha jól értelmezem ezek valamiféle emberek, de akkor is miért akarnak minket bántani és miért lennénk mi az ocsmányak, néztek már magukra?~ Egy sor feles gondolat futott végig a fejemben, közben pedig próbáltam kirágni, kivágni, kikaparni magam ebből a helyzetből, annyira kétségbe voltam esve, hogy már hallani és látni se láttam semmit se, csak is a menekülésre tudtam összpontosítani. Végül valahogy csak kiszabadultam abból a furcsa valamiből, de már az emberek körül vettek és nem tudtam mit tegyek, aztán ahogyan ijedten tekintettem magam köré valami furcsa dolog történt ezekkel az alakokkal, hirtelen kiabálni kezdtek és már-már jobban megvoltak ijedve mint én, de kapva az alkalmon szárnyra kaptam és már menekültem is, minél hamarabb haza akartam érni, közben azon gondolkoztam mi lehette őket, bár igaz nem rég tanultam egy új trükköt, de az előbbi állapotomba képtelenség lett volna használnom vagy lehet tudat alatt kapcsolt benne valami, mindegy is a lényeg, hogy sikerült megmenekülnöm. Miután egyben hazaértem, már el is felejtettem mit akartam annyira elmondani, szinte rögtön kidőltem és mélyálomba merültem az eset annyira kimerített, hogy egy hetet szinte átaludtam vagy ép félkómás állapotban léteztem, egy hónapra el is zártam magam mindentől és mindenkitől, még a testvéremtől is elzárkóztam, akivel olyan jó kapcsolatot ápoltam eddig. Amíg én elzárkóztam a világtól, addig a világ nagy mozgásba kezdett, kitört a háború, amiről nem tudtam sokat, viszont már mikor végre hajlandó voltam visszafordulni a világ felé a húgom mindenről beszámolt amiről ő tudott és még amit hallott.
-Nővérem, képzeld valami ember fajzatok támadtak meg minket. Ha jól emlékszem valami Vexonus a nevük vagy a csapataik neve az…nem tudom. De nem ez a legrosszabb, a fajtánk másik fele csatlakozott hozzájuk és még jó néhány más kriptid is melléjük állt!
-Hogy? Azok mellé az undok lények mellé?! Felháborító! És mi mit léptünk?
-Nos, azt Istenek meglapították az Abyssiont ami a visszavágó kriptid seregekből áll, de mi nem csatlakoztunk hozzájuk, harcolunk de nem tartozunk egyik félhez sem…Most mi lesz velünk?
-Értem, ne aggódj biztos megleszünk. Viszont én most megyek és körbenézek, hihetetlen, hogy eddig csak egy sarokba kuporogtam és reszkettem ezt még vissza kapják ezek az ember fajzatok!
Fújtam egyet mérgemben és elindultam felmérni a helyzetet. Rögtön Cycronhoz mentem megkérdezni, hogy még is mi folyik itt és mi mennyire folyunk bele a harcokba, ha nem tartozunk sehova se. Viszont semmi más újat nem tudtam meg azon kívül amiről húgom beszámolt, bár igaz részletesebb volt az elmondása, de semmi több, így végül magam is csak kívülálló lehet, mármint a fajunk másik felének álláspontjával nem értek egyet és soha nem is szándékoztam közéjük állni, emiatt maradtam a saját törzsem álláspontjai mellet. A háború harcaiban nem nagyon vettem részt, inkább a testvéremre vigyáztam, sőt mivel magam se voltam túlzottan idős és féltem is a halától, nem is nagyon folytam bele a dolgokba. A háttérből támogattam a törzsemet amennyire csak a képességeimből és az erőmből kitelt. Tehát vadásztam, ellátta a sérülteket, bár igaz a későbbiekben kisebb rajta ütésekben is rész vettem, de még mindig kerültem a harc teret. Később mikor hírt kaptunk a szüleink haláláról, még inkább visszahúzódtam a harcoktól és csak is a testvérem védelmével foglalkoztam, már a rajta ütésekben is kevesebbszer vettem részt, mint előtte, így a folyamatos elmaradozásaim végül ahhoz vezettek, hogy már egyáltalán nem is vettem rész bennük. Emiatt nem éreztem gyávának magam, de nem akartam meghalni egyrészt túlzottan nagy volt bennem az élni akarás és immáron már csak is én felek a húgom épségéért is, de továbbra is támogattam a csapatainkat a háttérből. Valahogy így teltek el napjaim, tehát vadászat, sérültek ellátása és a testvérem őrzése. Végül kapcsolt bennem valami, még mindig nem voltam felnőtt, de már közel járok hozzá, mármint és így érzek és az eddig történt és tapasztalt dolgok végül átállítottak bennem valami, ami arra késztetett, hogy szedelőzködjek össze húgommal és együtt hagyjuk el az eddigi otthonunk. Persze, hogy ne tituláljanak minket árulóknak, mindent megbeszéltem a törzsünk vezetőjével, aki végül is hossza győzködés után rábólintott a távozásunkra. Tehát útnak indultunk Eterniába, ami jelenleg az Abyssion területe és annak fővárosa is. Miért is pont oda álltunk tovább, valami azt mondta bennem, hogy ott kissé nagyobb biztonságban leszünk mint az eddigi otthonunkban, de legfőképp az hajtott, hogy a húgomat tudja minél nagyobb biztonságban és kényelemben, ha ő nem lenne talán magam is jobban kivettem volna a részem a harcokból vagy kitudja. Megérkezve a városba, nem sokan foglalkoztak velünk, bár voltak olyanok akik szemmel tartottak minket, nem is csodáltam, hisz a fajtánk egy része a Vexonus tagját képezi. Ennek ellenére nyugodt és szép hely volt, elnyerte a tetszésem és miután teljesen letisztáztam magunkat és a kilétünket, már szállást is hamarabb találtunk. Végül amolyan kis kunyhót tudtam szerezni kettőnk számára, de nekünk bőven elég volt annyi is, örültünk annak, hogy végre van egy nyugtunk és úgy ahogy biztonságban lehetünk. Ami az új otthon szerzés után következett már nehezebb volt számomra, hisz valahogy gondoskodnom kellet a megélhetésünkről is. Többnyire az étellel nem volt gond, mivel vadászni eltudtam járni, de ez nem fedezte a lakbérünk és az egyék kiadásaink, így vissza tértem a rajta ütésekhez és egyéb kisebb feladatokat elvállalására is rászántam magam, bár csak néha szántam rá magam, de így legalább egy alap színvonalú életet tudtam biztosítani az én és a testvérem számára is. Ennyi volna a történetem, az innentől történő eseményeket már a mostani jelen és a jövő fogja megírni.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Napkelte
Isten
Isten

Hozzászólások száma : 328
Hírnév : 2
Regisztrált : 2013. Jun. 04.
Kor : 27

Karakterlap
Szint: ???
EXP:
0/0  (0/0)
Elem/Kaszt: Fény

TémanyitásTárgy: Re: Silouéta   Csüt. 06 Feb. 2014, 20:22

Kedves Silouéta!

A képességed nem jó. Itt nem %-ban van a statmodósító. Olvasd el a Szabályt a képességekről, s az alapján javítsd ki. Ezt leszámítva semmi hiba nincs a helyesírást leszámítva, így ELFOGADOM.

Első pont, hogy pontozd karakteredet. Minden Karakter 10 pontot kap, amit az alap statra oszthat. A sötét elemé:

Élet: 1
Erő: 0
Célzás: 0
Kezelés: 0
Állóképesség: 0
Gyorsaság: 2
Spec. Képesség: 2

Ha egy kis segítség kell, hogy melyik stat mire való, akkor ide kattints.

Ezen kívül kapsz kezdő felszerelést is:
1x Rubint (+1 Kezelés)
1x Kopott Napkristály (+2 Varázspajzs)

Kezdő vagyonod pedig 40 Szféra a helyesírási hibák miatt.

Itt megcsinálhatod az adatlapodat.

Vendégek ide tehetik az oldaluk bannerét, cserében tegyék ki az ő oldalukra a miénket.

Színkód: #CC9933
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://mystery-world.hungarianforum.net

Silouéta

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal