2123

A Föld már nem létezik. Az emberek most egy Benope nevű bolygót akarnak elvenni az őslakóktól, a Kriptidektől.
Készen vagy arra, hogy megmentsd a bolygót, vagy hogy elfoglald az emberiségnek?
Döntsd el, s harcolj!

PortálPortál  HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share | .

Árvíz

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Árvíz
Kívülálló
Kívülálló

Hozzászólások száma : 5
Hírnév : 0
Regisztrált : 2014. Feb. 05.

Karakterlap
Szint: 1
EXP:
200/500  (200/500)
Elem/Kaszt: Víz

TémanyitásTárgy: Árvíz   Szer. 05 Feb. 2014, 20:18

Név:Árvíz
Kor: 1000
Nem: Ismeretlen
Faj: Gólem
Elem: Víz
Frakció: Kívülálló

Kinézet:
Teste nagy része vízből áll. A fejrésznél egy kis részt korallok alkotnak, bal vállában van egy tengericsillag. Vízben tartózkodva a teste alsó részét egy vízőrvény alkotja, viszont ha szárazföldre lép akkor a víz lábformát vesz fel, ekkor lábai is tartalmaznak részben korallokat. Mérete eléri a 3 métert.

Jellem:
Társaság kerülő és társalgás helyett , inkább magának vándorol a világban. Ha találkozik másokkal nem különösebben foglalkozik az illetővel, ha nem szólítják meg akkor tovább áll, de ha megszólítják akkor viszonozza a gesztust. Úgy viszonyul más személyhez, ahogyan az ép adott személy viszonyul hozzá, tehát ha bunkón bánnak vele ő is ugyanúgy tesz, ha kedvesen közelednek hozzá akkor szintúgy ő is kedves lesz az illetőhöz és így tovább. Egyébként mindennel és mindenkivel közömbös marad.

Képesség:

Vízátvétel:
Képes a levegőből és növényekből elszívni a vizet, kriptidekből és emberekből nem képes kiszívni a vizet.
Miután ez a folyamat végbemegy 10%-al sebez nagyobbat és 5%-al kevesebb sebzést szenved el.
(Hatás 2 kör, Lehűlési idő 4 kör)

Előtörténet:

Egyszer csak megteremtődtem. Nem igazán értettem, hogy kerültem a világba csak annyi tűnt fel, hogy mindenki  kétségbe esetten azt kiáltozza körülöttem Árvíz. Én úgy gondoltam biztos ez a nevem habár nem tudom ki teremtett és miért. Az első néhány hétben nem igen hagytam el születésem környékét viszont idővel elkezdett érdekelni ki teremtett és miért. Szóval elindultam hosszú utamra az alkotóm keresése céljából és, hogy választ kapjak néhány kérdésemre mint például miért lettem megteremtve. Több száz éven át kerestem az alkotót és a válaszokat rengeteget beszéltem a természettel és találkoztam a bolygó élőlényeivel. Persze nem különösebben érdekelnek inkább magamnak vagyok el. Eltelt jó néhány év és feladtam teremtőm keresését azzal a tudattal, hogy már biztos meghalt. De én tovább mentem a világban már céltalanul. Gyakran kérdezték tőlem én miért vándorlok. A válaszom mindig ez volt: Teremtőm keresésére indultam és, hogy megtudjam miért létezem de már több száz éve keresem úgyhogy már feladtam de nincs hova mennem ezért bejárom a világot amíg meg nem halok ezt addig fogom folytatni. A napjaim mindig a vándorlással teltek láttam mennyi új faj jelenik meg és mennyi régi pusztul el. Ez gyakran feltette bennem a kérdést én miért nem pusztulok el úgy mint mások? Gyakran néztem a vizeket amik mellet elmentem vagy amiken ép keresztül mentem. Láttam ha valaki elvesztette egy barátját vagy családtagját azt mindig siratták ezért gyakran gondoltam arra talán szerencsém van azzal, hogy én nem tudok érezni. Vándoroltam és csak  vándoroltam. Láttam életet megszületni és eltűnni. Gyakran még eszembe jutott az alkotóm, hogy talán még él de ez nem valószínű. Ha beszélgetésbe keveredtem volt aki megkérdezte minek indultam keresésére ha még csak azt sem várta meg, hogy egyáltalán észrevegyem. Én magam sem igazán tudom erre a választ így nem is mindig válaszoltam ha ezt kérdezték.  Ha egy gyermek szólott hozzám ők gyakran kérdezték találkoztam e már másik gólemekkel, erre a válaszom mindig nem volt. Ez megint csak elgondolkoztatott lehet én vagyok csak egyedül gólem. De nem hiszem ez új célt adott a vándorlásomnak, hogy találkozzak más gólemekkel. Rengeteget mentem a többieket keresve de fogalmam sem volt, hogyan kéne őket keresnem pedig én is gólem vagyok. Azt hinnék tudom hol keressem vagy hogyan de nem. Nem baj én tovább mentem a világba és ki tudja miket fogok átélni. Az egyszer biztos, hogy eléggé sok minden van a világba ami engem valamiért nem érdekel. Akikkel találkoztam gyakran adtak új célokat kérdéseikkel és hoztak fel régi elfeledetteket. Gyakran kértek arra,  hogy segítsek valamiben én vállat vonva segítettem. Senki sem ijedt meg tőlem amíg egyszer csak egy olyan lénnyel találkoztam amit még nem láttam nem különösebben érdekelt de úgy tűnt megijedt tőlem. Az ismeretlen lény megkérdezte tőlem, hogy mi vagyok én persze válaszoltam, hogy egy gólem vagyok és megkérdeztem, hogy ő micsoda, egy ember ált előttem. Persze nem különösebben érdekelt a válasz után rögtön tovább mentem mint általában. Később hallottam a háborúról én nem álltam be senki közé. Gyakran láttam, hogy a két csapat egymást pusztítja de én nem mentem oda, viszont ha megláttak és megtámadtak akkor megvédtem magam így végül részben én is benne voltam a csatában. Habár nem törődtem azzal melyik felet támadom meg. Ha viszont csak az egyik fél támadott a másik mindig békén hagyott látva, hogy ellenségüket pusztítom.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Napkelte
Isten
Isten

Hozzászólások száma : 328
Hírnév : 2
Regisztrált : 2013. Jun. 04.
Kor : 27

Karakterlap
Szint: ???
EXP:
0/0  (0/0)
Elem/Kaszt: Fény

TémanyitásTárgy: Re: Árvíz   Csüt. 06 Feb. 2014, 20:25

Kedves Árvíz!

Te is elkövetted azt a hibát, mint Silouéta. Itt nem %-ban van a statmodósító a képességben. Olvasd el a Szabályt a képességekről, s az alapján javítsd ki. Ezen kívül semmi hibád nincs minimális helyesírási hibát kivéve, így ELFOGADOM.

Első pont, hogy pontozd karakteredet. Minden Karakter 10 pontot kap, amit az alap statra oszthat. A víz elemé:

Élet: 1
Erő: 0
Célzás: 0
Kezelés: 2
Állóképesség: 0
Gyorsaság: 0
Spec. Képesség: 2

Ha egy kis segítség kell, hogy melyik stat mire való, akkor ide kattints.

Ezen kívül kapsz kezdő felszerelést is:
1x Rubint (+1 Kezelés)
1x Kopott Napkristály (+2 Varázspajzs)

Kezdő vagyonod pedig 45 Szféra a helyesírási hibák miatt.

Itt megcsinálhatod az adatlapodat.

Vendégek ide tehetik az oldaluk bannerét, cserében tegyék ki az ő oldalukra a miénket.

Színkód: #CC9933
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://mystery-world.hungarianforum.net

Árvíz

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal