2123

A Föld már nem létezik. Az emberek most egy Benope nevű bolygót akarnak elvenni az őslakóktól, a Kriptidektől.
Készen vagy arra, hogy megmentsd a bolygót, vagy hogy elfoglald az emberiségnek?
Döntsd el, s harcolj!

PortálPortál  HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share | .

Harmat[Mesemondó]

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Harmat

Hozzászólások száma : 22
Hírnév : 0
Regisztrált : 2014. Feb. 11.

Karakterlap
Szint:
EXP:
0/0  (0/0)
Elem/Kaszt: -

TémanyitásTárgy: Harmat[Mesemondó]   Kedd 11 Feb. 2014, 21:05

Userileg: Úgy éreztem, hogy már elég régóta áll üresen az a fránya Katakomba topic, szóval miért ne lendíthetném fel? Amíg szükség van rám itt vagyok és próbálok élvezhető játékokat levezetni. Őszintén bevallom még nem sok tapasztalatom van az ilyesmiben, szóval nyugodtan bombázhattok kritikákkal, ötletekkel, javaslatokkal, nem sértődök meg rajta.  Very Happy 

Karakterileg: Egy kóbor egér, egy a sok közül, de mégis egyedi. Aprócska rágcsáló aki mindenhova befér, villámgyorsan elbújik és észrevétlenül besurran házakba, barlangokba, vagy sötét eddig még ismeretlen, vagy akár rég elfeledett katakombákba is, amikről szívesen adok el információkat. De a kérdés, hogy mit kérek érte fizetségül...

Kinézet: Azt hiszem teljesen felesleges lenne túlságosan is részletezni, mivel gyakorlatilag semmiben sem különbözök egy átlagos egértől. Vagy legalábbis külsőre nem. Aprócska termetem tökéletesen alkalmas arra, hogy a legapróbb kavics mögött is menedéked leljek a kíváncsi szemek előtt, de közben tökéletesen lássak mindent. Füleim nagyok, alkalmasak arra, hogy olyasmit hallhassak amit mások nem szeretnének, hogy kitudódjon. Bundám szíve vajszínű, szemeim sötét színűek.

Jellem: Sosem hallgatok az ösztöneimre, ugyanis nincs rá szükségem, csak hátráltatnak abban, hogy előtérbe hozzam azt amit a józan ész diktál. A többi egérhez képest okosnak számítok, viszont nem kérkedek vele, ugyanis felesleges lenne. Mint már említettem rengeteg olyan dolgot tudok amit rajtam kívül csak elhanyagolható számban, ismernek. Csótányok, patkányok, denevérek, csupa buta lény akiknek nincs elég eszük ahhoz, hogy ezeket az értékes információkat hasznosítsák és eladhassák, és hagynák, hogy a feledés homályába vesszenek ezek az értékek amiket a föld elrejt az ember szemei elől. Még szerencse, hogy én más vagyok, emberek, állatok, kirinek tudtára adok bármit amit úgy érzek fontos tudnia a világnak, és mindezt úgy, hogy a legkisebb gyanút is elfedem, hogy azt higgyék maguknak köszönhetik sikereiket. Viszont természetesen mindezt nem ingyen teszem. Talán éppen emiatt is fordulhat meg bárki fejében, hogy mégis akkor mit kérhetek cserébe. Pénzt? Ételt? Hálát és köszönetet? Vagy talán tiszteletet? Dehogy... ezekre nincs semmi szükségem, sokkal inkább azért, hogy jól érezzem magam és ne unjam halálra magam miközben figyelem a világot az örökkévalóságig... Oh azt kérded mi vagyok? Már válaszoltam... csak egy ÁTLAGOS egér... semmi több.

Meséléseimről:
Ez egy elég jó kérdés, spontán ötletek alapján akár kemény harcok, fejtörők, néhány megpróbáltatás, vagy éppenséggel nyugodt hangvételű békés játszadozás a karakterek lelki világával. Egyszóval bármi amit el lehet képzelni előfordulhat a meséimben. Habár tőlem sokkal inkább Katakomba harcokat várhattok, viszont előfordulhatnak elszórtan mesék is.

Mit szeretek / Mit nem szeretek:
Személy szerint szeretek visszajelzéseket kapni a játékosaimtól, véleményeket hallani, mit szeretnének látni csinálni, minek örülnének, és mi nem tetszik, min változtassak vagy mit felejtsek el teljes mértékben amikor mesélek. Úgy érzem, hogy viszonylag jól fogadom a kritikát, ugyanis emberből vagyok én is hibázhatok, de szeretnék minél többet javítani, és fejleszteni magamon. Szeretek időre mindennel végezni, Ha azt mondom, hogy a határidő 02.29 akkor a határidő 02.29 és jön is az amit akkorra ígértem. Nem szokásom megvárakoztatni senkit sem, nagyon ritkán fordul elő, és még ritkábban, hogy nem jelzem előre, hogy ez be fog következni. Ezért is szeretem ha mások is hasonlóképpen tesznek. Általában türelemmel megvárom, hogy mindenki írjon, amikor már feltűnően nagy a késés, figyelmeztetem a játékost, legvégső esetben kihagyom az adott kőrből.

Szívesen indítok kérésre is kazamatát, küldd el pü-ben, hogy kikkel szeretnél menni, illetve ha van valami speciális kérés, vagy sóhaj, esetleg helyszín ötlet szívesen várom őket :3

színem: Skyblue
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Harmat[Mesemondó]

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal