2123

A Föld már nem létezik. Az emberek most egy Benope nevű bolygót akarnak elvenni az őslakóktól, a Kriptidektől.
Készen vagy arra, hogy megmentsd a bolygót, vagy hogy elfoglald az emberiségnek?
Döntsd el, s harcolj!

PortálPortál  HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share | .

Vendégkönyv

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Napkelte
Isten
Isten

Hozzászólások száma : 328
Hírnév : 2
Regisztrált : 2013. Jun. 04.
Kor : 26

Karakterlap
Szint: ???
EXP:
0/0  (0/0)
Elem/Kaszt: Fény

TémanyitásTárgy: Vendégkönyv   Szer. 30 Ápr. 2014, 18:18

Ide lehet a véleményeket írni, negatívakat kérjük kulturáltan!

Vendégek ide tehetik az oldaluk bannerét, cserében tegyék ki az ő oldalukra a miénket.

Színkód: #CC9933
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://mystery-world.hungarianforum.net

Vul Grohiik
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Vendégkönyv   Kedd 21 Júl. 2015, 19:41

Szia/sziasztok!

Körülnéztem az oldalon, elolvasgattam a dolgokat, és ha nem haragszotok, elmondanám a véleményemet.
Maga a design nagyon kezdetleges, kapásból olyan, hogy menekül az ember, mintha nem csináltatok volna vele semmit, csak kiválasztottátok volna a legelső sablont. Nem kell túlkódolni, az se jó, de van egy arany középút.
A sztori... hm, kicsit emlékeztet az Avatarra. Igazából nem rossz, de így mégsem jó, mert nem ad semmi extrát. Oké, harcolnunk kell, és akkor?
A karakterlapok eléggé kidolgozatlannak tűnnek, én szeretek részletes karaktert írni. Persze mindenki más.
Nincs az oldalban semmi, ami megragad, és hiányolom a chatboxot, ahol látogatók is kérdezgethetnek, nem kell ide külön belépniük. Tudom, hogy vannak még ilyen oldalak és azok sikeresek, de gondolom ők valami nagyon extra témát mutattak föl, ez pedig, ne haragudj, de nem az. Ki kéne még találnod hozzá dolgokat, mert ez csak egy alapsablon a sztorihoz, és ez így nem lesz jó.

Lehet, hogy csak én gondolom így, de nincs túl sok felhasználó.

Üdv,
Vul Grohiik
egy másik fórumról
Napkelte
Isten
Isten

Hozzászólások száma : 328
Hírnév : 2
Regisztrált : 2013. Jun. 04.
Kor : 26

Karakterlap
Szint: ???
EXP:
0/0  (0/0)
Elem/Kaszt: Fény

TémanyitásTárgy: Re: Vendégkönyv   Kedd 21 Júl. 2015, 20:10

Szerbusz!

Először is köszönöm, hogy kulturáltan leírtad, mi nem tetszik, nagyra értékelem. Smile

A Design igen, sablonból van, mert akkoriban csak egyedül voltam, én meg sajnos nem igen értek a html-es kódhoz, de igyekszünk szépíteni rajta.

A sztori alapja meg igazából tényleg az Avatar, csak kicsit át alakítottam. a Chatbox pedig ott van a portálon és a főoldalon is, csak vendégek sajnos nem érhetik el (asszem nem is lehet beállítani, de majd megnézem). Amúgy a sztorinak vannak előzményei is a Kézikönyvben (a két fajta történelmet át tettem egy jobban látható helyre, mert volt egy olyan érzésem, hogy nem találtad meg), ami összefűződik egymáshoz, s a jövőről is vannak terveim, de nem szeretném elspoilerezni. Smile A Karakterlapok azért ilyenek, mert így egyszerű, de nekem nem jelent gondot, ha valaki úgy dönt, szerkeszti kicsit az adatlapja kinézetét, sőt, örülök is annak, aki használja a fantáziáját!Smile

Nincs túl sok felhasználó... Na igen, pedig mindenhova kiraktam, egy oldalon olyan megjegyzést kaptam, hogy inkább töröljem le, mert az egyedi=szar, s csak annak van jövője, aminek a témájából van egy tucat, de így sem jöttek, ezért próbálunk csiszolni az oldalon külső és tartalom terén.

Még egyszer köszönöm a kultúrált kritikát! Smile

Vendégek ide tehetik az oldaluk bannerét, cserében tegyék ki az ő oldalukra a miénket.

Színkód: #CC9933
Felhasználó profiljának megtekintése http://mystery-world.hungarianforum.net

Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Vendégkönyv   

Vendégkönyv

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Vendégszoba