2123

A Föld már nem létezik. Az emberek most egy Benope nevű bolygót akarnak elvenni az őslakóktól, a Kriptidektől.
Készen vagy arra, hogy megmentsd a bolygót, vagy hogy elfoglald az emberiségnek?
Döntsd el, s harcolj!

PortálPortál  HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share | .

Trant Maxvell

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Trant Maxvell

Hozzászólások száma : 8
Hírnév : 0
Regisztrált : 2014. Jun. 30.

Karakterlap
Szint: 1
EXP:
160/500  (160/500)
Elem/Kaszt: Tudós

TémanyitásTárgy: Trant Maxvell    Hétf. 30 Jún. 2014, 22:46

Név: Trant Maxvell
Származás: Amerika
Nem: Férfi
Kaszt: Tudós
Frakció: Kívülálló
Kor: 20

Kinézet: Átlagos magassággal, és testalkattal rendelkezik, Rövid, sötétbarna haja, és enyhe borostája van. Bal szeme szintén sötét barna, míg a jobb szeme inkább sárgás árnyalatú. Arcán több régi, és sokszor, mivel mindig talál rá valami módot, hogy beszerezzen párat, friss seb nyoma is található. Szeret laza ruhákba öltözni, hogy megkönnyítse a mozgást. Egy különösen szembetűnő ismertetőjellel rendelkezik, mégpedig, hogy mind a két keze helyett kibernetikus kar implantátumok vannak, melyekre nem került a bőr imitálására szolgáló vékony szövetréteg.

Jellem: Alapjában véve barátságos, könnyen szóba tud elegyedni bárkivel, viszont a komor, és csendes magatartás sem áll távol tőle. Leginkább a hangulatától függ, hogy éppen hogyan is viselkedik. Könnyű vele barátkozni, de sokáig nem bízik meg igazán senkiben, csak, ha már hosszabb ideje ismeri az illetőt. Rossz szokása, hogy képes a lehető legrosszabb pillanatokban poénkodni, vagy rossz szójátékokat mondani, ezek általában morbidra tudnak sikerülni, hogy még alkalmatlanabb legyen a pillanathoz.

Fegyver: Kibernetikus karok: Mondhatni a két "puszta kezét" használja fegyverként. A két lerobbantott kar pótlásaként, vállban a szervezethez erősített kibernetikus kezek. Ezeknek hála nagyobb fizikai erőt képes kifejteni, így külön fegyverre nincs is feltétlenül szükség.

Képességek
Zárlat:
Képes a két kar implantátumán keresztül, a szervezete által generált elektromos impulzusokat szabadjára engedni, ezzel megrázó élményt okozva találat esetén az áldozatnak. A képesség sebzése megegyezik a fegyver szintjének a felével. (Lefelé kerekítve!)
1-25 pont: Fenntartási idő: 1 kör Lehűlési idő: 2 kör
26-65 pont: Fenntartási idő: 2 kör Lehűlési idő: 3 kör
66-100 pont: Fenntartási idő: 3 kör Lehűlési idő: 4 kör

Előtörténet

2104 ban születtem meg Amerikában, bár, már magam sem emlékszem, hogy azon belül hol is. Olyankorról eléggé homályosak az emlékeim. Bár, annyi még rémlik, hogy egyedüli gyermek voltam, és egész jó módú családban nevelkedtem. Mindig volt otthon minden amire csak szükségünk volt, bár apámat nem láttam túl sűrűn, gondolom, mert dolgozott. Elvileg már kiskoromban is egész okosnak számítottam, bár nem tudom, hogy azért, mert gyorsan tanultam, vagy csak a bajkeveréshez értettem. Az biztos, hogy hamar kiderült, hogy szeretek kísérletezni, hogy valami újat alkossak. De, mégis leginkább az vonzott, hogy megismerhessem, hogy mi hogyan is működik, mi, miből áll, mi mozgatja, és minek köszönhetően képes erre. Még az iskolát is szerettem, erre viszont nagyon is jól emlékszem. Szerettem tanulni, és minél több mindent megismerni, csak ennek az volt a hátránya, hogy sok gyerek piszkált is miatta. Persze ezért az elhanyagolhatatlan feladatot is elvégeztette velem édesapám, és harcművészeti oktatásra kellett járnom, hogy meg tudjam védeni magam. Nem is volt sokáig problémám azokkal, akik kikezdtek velem. Főleg, miután elkezdtem kapni a nemrégiben felfedezett nivaniumot. Pontosabban, nem közvetlenül utána, mert rám is eleinte azt hittük ugyan úgy hatott, a legtöbb emberre, akár csak a szüleimre, míg végül egy szép napon belém nem kötött pár nagyobb gyerek, és ismét verekedésbe nem keveredtem. Sosem fogom elfelejteni azt a pillanatot, és azt az arcot, amit a srác vágott, amikor gyomron vágtam, és egy pillanatra úgy derengett, mintha egy villám cikázott volna végig a kezemen. Éreztem a bizsergést az egész kezemben, a gyerek pedig fél méter repült, hogy földet érve, kissé még remegjen a földön az elektromos sokkhatás következtében. Édes volt a győzelem, és felettébb megrázó élmény... Legalábbis számára biztosan. Lassan ahogy cseperedtem, és eljött az idő, engem is felvittek a hajóra, hogy csatlakozhassak azokhoz, akik egy új bolygón kezdhetnek új életet. Nem akartam kezdetben elhagyni a szüleimet, de ők ragaszkodtak hozzá, hogy mindenféle képen menjek, és éljek ezzel a lehetőséggel, ha már megadatott nekem. A hajón lassabban telt kissé az élet, de folytattam azt, amit előtte a földön is. Edzettem, tanultam, és még többet edzettem. Egy szép napon pedig kiérdemeltem, hogy végre igazi tudósnak nevezhessem magam. Épp a fegyvertár fejlesztésén dolgoztam pár kollégámmal, frissen, új emberként közöttük. Gondolom, ez is teljesen szokásos volt náluk is, hogy az újoncokat megvicceljék kissé. Kár, hogy az én esetemben ez félre sikerült, és némi elszámításnak köszönhetően, ahelyett, hogy az egyik repeszgránát, amit úgy raktak ott össze, hogy megviccelhessenek, nem csak egy picit durrant, és füstölgött anélkül, hogy más történt volna, ahogy tervezték. Nem. Helyette kaptam egy hatalmas robbanást a képembe, aminek az eredménye az volt, hogy elvesztettem jobb szememet, és mind a két kezemet. Igaz, azokat csak nagyjából könyékig, de nekem ez is bőven sok volt. elterültem a földön, saját véremben fürdőzve, egy egyszerű kis mondattal. "Heh... Ennyire elszálltam volna magamtól? Valaki ide adná a kezem?" Végül elájultam. Amikor ismét magamhoz tértem, kiderült, hogy két hónapig voltam csak kómában, de ez idő alatt, több műtéten is átestem. Kaptam egy új szem, és a test megterhelésének csökkentése érdekében, hogy könnyebben tudjam majd használni őket, vállból kiindulva a csonkok helyett két kar implantátumot. Mire elértük a Benope bolygót egész jól megszoktam a használatukat, és már fel sem tűnik a különbség, hogy ez nem is az igazi kezem. És, hát egy ilyen gyönyörű szempárnak melyik nő tudna ellenállni nemde? Miután elértük a bolygót, hamar kiküldtek engem is a terepre, hogy segítsek pár embernek ellenőrizni az egyik előre kijelölt támaszpontot. Amikor odaértünk, egy felettébb furcsa jelenséget sikerült tapasztalnunk, furcsa, félig humanoid felépítésű, de félig mégis állat szerű lényt sikerült megpillantanunk. Amikor lejelentették, azonnal tűzparancsot is kaptunk, minek a vége az lett, hogy állt ott négy élő, és egy hulla. Miután visszaértünk, elmagyarázták nekem is, hogy mi is volt az, és azt is, hogy mi Silas terve a bolygóval. Nem volt nehéz összefutnom pár olyannal, akiknek nem tetszett, és ki akartak maradni az egészből amennyire csak lehetséges. És, én is ezt az elvet támogattam. Nem szeretem az értelmetlen vérontást. De, nem is akarok túlzottan senki útjába állni. Majd, talán akkor, ha ez még nekem is megérné... Addig is, inkább maradok abban az elhatározásomban, hogy ami nekem kell megszerzem, akár erővel is, és, ha kell, oda vissza fogom irtani mind a két faj tagjait.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Napkelte
Isten
Isten

Hozzászólások száma : 328
Hírnév : 2
Regisztrált : 2013. Jun. 04.
Kor : 26

Karakterlap
Szint: ???
EXP:
0/0  (0/0)
Elem/Kaszt: Fény

TémanyitásTárgy: Re: Trant Maxvell    Kedd 01 Júl. 2014, 19:19

Szia Trant!

Alábbi helyesírási hibákat találtam:
- 2104 ban helyett 2104-ben
- "köszönhetően, ahelyett, hogy" helyett "köszönhetően, ahelyett hogy"

De mivel ezek nem igazán vészesek, ELFOGADOM!

Első pont, hogy pontozd karakteredet. Minden Karakter 10 pontot kap, amit az alap statra oszthat. A Tudósé:

Élet: 2
Erő: 0
Célzás: 0
Kezelés: 2
Állóképesség: 0
Gyorsaság: 0
Spec. Képesség: 1

Ne csüggedj, ha nem olyan, amit te szerettél, hiszen minden szintlépésnél kapsz 5 pontot.

Ezen kívül kapsz kezdő felszerelést is:
1x Kibernetikus karok (+1 erő) - 50 EXP kell a szintlépéshez, viszont ez megtörténtekor az EXP nullázódik, és +50-el több lesz a szükséges EXP mennyisége.
EXP szerzése: Minden küzdelemben legalább 1x kell használnod. Ha viszont az ellenfeleddel bármi közelebbi kapcsolatod van (barát, szerelem, családtag, stb), akkor nem jár érte EXP (jelezned kell, és nem csalni vele!). (három körönként emelkedik a megszerzett EXP mennyisége, a maximum 20%)

1x Kezdő Páncélzat (+2 Páncél)

Kezdő vagyonod pedig 55 Kredit (bár rövid az előtörténeted, de csak két hiba volt benne, így kaptál rá +5-öt).

Itt megcsinálhatod az adatlapodat.

Vendégek ide tehetik az oldaluk bannerét, cserében tegyék ki az ő oldalukra a miénket.

Színkód: #CC9933
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://mystery-world.hungarianforum.net

Trant Maxvell

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal