2123

A Föld már nem létezik. Az emberek most egy Benope nevű bolygót akarnak elvenni az őslakóktól, a Kriptidektől.
Készen vagy arra, hogy megmentsd a bolygót, vagy hogy elfoglald az emberiségnek?
Döntsd el, s harcolj!

PortálPortál  HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share | .

Kőpáncél

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Kőpáncél
Isten
Isten

Hozzászólások száma : 20
Hírnév : 0
Regisztrált : 2013. Jun. 06.

Karakterlap
Szint: ???
EXP:
0/0  (0/0)
Elem/Kaszt: Föld

TémanyitásTárgy: Kőpáncél   Szer. 03 Júl. 2013, 21:36

Név: Kőpáncél
Alfaj: Sziklateknős (Feral)
Nem: hím
Frakció: Abyssion
Elem: Föld
Kor: Ismeretlen

Szint: ??? (Elite)

Amit tudni kell róla:
Mindig nyugodt, soha nem sietős fajta, ami természetes egy teknőstől, még ha maga a Föld Elem Istene is. Bölcs, rébuszokban beszél legtöbbször, azonban nem alábecsülendő, mivel páncélja szinte törhetetlen, harapása egy T-Rexével vetekszik, képes földerengést okozni, és az egyik legerősebb az Istenek között. Mindenben támogatja Napkeltét, és türelemre csitítja Éjlidércet és Lánghullámot, hiszen tudja, hogy csak szítanák a tüzet, ha szalmát dobnak rá, ahogy mondogatja. Tudja, hogy Napkeltének bűntudata van a múltban történtek miatt, és mindig nyugtatja, hogy van még remény, csak higgyen benne. Szívesen tűri el a jó Embereket, de a Vexonusiakat is megkíméli, mindössze távozásra bírja. Fájának levelei gyógyítóak. Gyakran kimegy az Ősök erdejébe pihenni, ilyenkor van, hogy teljesen elalszik, s össze lehet téveszteni egy nagy sziklával.

Admin Adatlap

Feladatkör: Az én feladatom a katakombában zajló harcok levezetése

Mit szeretek: A Jk-osok szenvedését :twisted:Bár egy kicsit viccesre vettem a dolgot, tényleg szeretem az emberekből kihozni a legjobbakat, és enyhe szadizmusi hajlamaim vannak, amit néha kiélvezek, de ne féljen senki, mert a játékosok halálát még én sem akarok :Dpersze, ha a kocka mást mond erről, hát akkor a kockát okoljátok :/

Mit nem szeretek: Ha valaki csalódottan megy "haza" a kalandom végezetével, emiatt próbálok minél izgalmasabbra csinálni a harcokat.

KÉP FORRÁSA: http://ruth-tay.deviantart.com/art/Torterra-274114491
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Kőpáncél

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal