2123

A Föld már nem létezik. Az emberek most egy Benope nevű bolygót akarnak elvenni az őslakóktól, a Kriptidektől.
Készen vagy arra, hogy megmentsd a bolygót, vagy hogy elfoglald az emberiségnek?
Döntsd el, s harcolj!

PortálPortál  HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share | .

A PVP küzdelmek szabályai [ÚJAKNAK]

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Napkelte
Isten
Isten

Hozzászólások száma : 328
Hírnév : 2
Regisztrált : 2013. Jun. 04.
Kor : 26

Karakterlap
Szint: ???
EXP:
0/0  (0/0)
Elem/Kaszt: Fény

TémanyitásTárgy: A PVP küzdelmek szabályai [ÚJAKNAK]   Pént. 07 Jún. 2013, 21:24

- Támadásaidat feltételes módba írd, ugyanis nem te, hanem az ellenfeled dönti-e, hogy talált-e. Amennyiben azt tapasztalod, hogy ellenfeled visszaél ezzel (esetleg elvárja, hogy az ő támadásai találjanak, és ilyennel zaklat téged), szóljál az Adminnak és linkeld be, melyik küzdelemről van szó!
- Kétféle van: Barátságos és Életre-Halálra.
Barátságos: a Játékosok a HP 50%-ig mennek. Amelyik előbb leveri a Páncélzatot/Varázspajzsot, és a HP felét a másikról, az nyer.
Életre-Halálra: A Küzdelem és a két küzdőfél egy idővarázslat segítségével megáll a kegyelemdöfés bevitele előtt, és az ütést bevinni készülő dönthet: Csak megnyeri a küzdelmet, ezzel életben hagyva ellenfelét vagy meg is öli ellenfelét. Ha a karakter megöli a másikat Küzdelem közben (lehetőleg ne történjen meg!), akkor az "In-character" játékban úgy kell tekinteni, mintha meg sem történt volna (A jutalmat mindkét fél megkapja).
- Ha az ellenfeled Spec Képességének pontjai 2x nagyobb, mint a tiedé, akkor nem használhatod a képességeidet a PVP harcok során. És ez fordítva is igaz. Ha nincs köztetek 2x akkora eltérés, mindkettőtök használhatja a képességeit. Ez a VP-zés ellen van.
Példa:
Te: 2; Ellenfél: 4; = Te nem használhatod a képességeidet.
Te: 4; Ellenfél: 2; = Az ellenfél nem használhatja a képességeit.
Te: 2; Ellenfél: 3; = Mindkettőtök használhatja a képességeit.
- Egy Karakter nem csak fegyverével harcolhat. A pusztakezes sebzés értéke annyi, amennyi pontot raktál az Erőre/Célzással (Felszerelés/Bónusz nélkül!)

Most azok a pontok jönnek, ami TILOS, ismétlem, TILOS a harcban azoknak, akik nem tudják, és ha akérmelyiket megszeged, nem kapsz jutalmat:
- Nem a Pontok szerint játszani. Vegyük Példának az alábbit: Ha az ellenfeled kitartása nagyobb, mint neked, muszáj hamar kifáradnod, ha a gyorsassága nagyobb, mint a tiedé, akkor nem leszel gyorsabb nála, beleszámít ebbe a fegyvered használati gyorsassága. Beleszámít az egyéb pontok figyelembe vétele is, pl. Spec. Képesség.
- Gondolatot olvasni. Pontosan. Ne is próbáld tagadni, lehet, hogy te is csinálod anélkül, hogy észrevennéd! A karaktered csak annyit tud az ellenfeléről, amennyit az mondott neki. Az, hogy elolvastad a hozzászólást, nem jelenti azt, hogy a karaktered birtokában van az információnak!
- Feltűnő véletlenek. "Jajj, beléd állt a kardom, mikor két körel ezelőtt feldobtam!" "Jaj, elcsúsztam, és így kikerültem a támadásodat!" "Jaj, egy meteor kioltotta az ellenfelem életét, így győztem!" NEM! Az ilyen ZAVARÓ véletleneket most felejtsétek el! Csak akkor nem büntetünk meg ez miatt, ha megbeszélted ezt a küzdőfeleddel, és ő rábólint (Ebben az esetben mindkét játékosnak jelezni kell)!
- Visszaélés az NJK-kal. "Úgy látszik, veszteni fogok, most hívom az 50 tagból álló NJK bandámat, hogy segítsenek nekem győzni." NEM TŰRJÜK AZ ILYENT! Remélem elég érthető voltam!
- NINCSEN, Ismétlem, NINCSEN OLYAN, HOGY TE MINDEN EGYES TÁMADÁST KIKERÜLSZ VAGY ELFUTSZ, ÉS TE TÖKÉLETESEN ÉS KIKERÜLHETETLENÜL TÁMADSZ! Úgy izgalmasabb, ha kölcsönösen kapjátok a pofonokat, nem pedig úgy, hogy az egyik szinte legyőzhetetlen 1-es szinten! Amennyiben ezt veszed észre ellenfelednél, szóljál az Adminnak erről!

Vendégek ide tehetik az oldaluk bannerét, cserében tegyék ki az ő oldalukra a miénket.

Színkód: #CC9933
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://mystery-world.hungarianforum.net

A PVP küzdelmek szabályai [ÚJAKNAK]

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Katsumi Kawachi
» Karakterkészítés szabályai
» Képzések szabályzata
» Kazamata Szabályok